Siatka ogrodzeniowa

Nasza firma posiada bogate, kilkuletnie doświadczenie w produkcji oraz montażu siatki ogrodzeniowej oraz paneli ogrodzeniowych. Ogrodziliśmy dla naszych Klientów dziesiątki kilometrów działek, co pozwoliło nam wyrobić markę na rynku oraz zdobyć doświadczenie. Zapraszamy do zobaczenia naszych realizacji.

Nasze realizacje

Ogrodzenie działki

Świadczymy kompleksowe usługi oraz fachową pomoc. Pomożemy Ci podjąć decyzję, które ogrodzenie będzie dla Ciebie optymalne. Zapewniamy materiał w atrakcyjnych cenach oraz najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż ogrodzenia na każdej działce i w dogodnych terminach.

Nasza firma

Bogata oferta

Posiadamy bogatą ofertę wysokiej jakości produktów, poprzez siatki ocynkowane oraz z tworzywa PCV, a skończywszy na rozmaitych panelach ogrodzeniowych. Posiadamy wszelkie materiały do ogradzania działek takie jak słupki ogrodzeniowe, bramy, furtki, siatki leśne oraz powlekane.

Pełna oferta

O firmie

Firma „MIRGO” powstała w 2005 roku. Od początku naszej działalności zajmujemy się produkcją siatki ogrodzeniowej oraz mat posadzkowych. Świadczymy również usługi w zakresie kompleksowego montażu ogrodzeń z najwyższą starannością. Przykładamy wszelkie starania, aby usługa została wykonana rzetelnie, klienci przedłużali z nami współpracę i polecali nas dalej. Dla nas największą reklamą jest zadowolony z usługi klient. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i przystąpienia do współpracy z nami.